Zapraszamy do udziału w projekcie „Młodzi samorządowcy w akcji!”.

Projekt ten jest skierowany do małopolskich:
– młodzieżowych rad oraz sejmików jednostek samorządu terytorialnego;
– samorządów uczniowskich, studenckich oraz doktoranckich.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a jego celem jest zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji w życie publiczne przez wsparcie inicjatyw młodzieżowych, wzrost ich znaczenia w życiu publicznym oraz ich wzmocnienie instytucjonalne.

Zadanie obejmuje m.in:
– szkolenia on-line;
– konkursy dotacyjne o mały grant /dotacje maksymalnie: 11 000,00 zł dla młodzieżowych rad/sejmików oraz 10 000,00 zł dla samorządów/;
– wsparcie ekspertów.

UWAGA! Udział w konkursie wymaga współpracy młodzieżowych rad/samorządów z organizacją pozarządową, która będzie pełniła funkcję Patrona w projekcie. Jeśli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani udziałem w projekcie sugerujemy już dziś rozglądnąć się w swoim otoczeniu za organizacją pozarządową (m.in. fundacją, stowarzyszeniem, spółdzielnią socjalną itp.itd.), z którą będziecie mogli wspólnie starać się o pozyskanie grantu.

Konkurs dotacyjny "małe granty"

Termin pierwszego konkursu dotacyjnego o małe granty: od 26.08.2024r. do 30.09.2024r.

Zgłoszenia do konkursu będą odbywały się on-line. 

Szczegółowe informacje oraz link do właściwego formularza wniosku zamieścimy na naszej stronie www w drugiej połowie sierpnia.

DOKUMENTY (do pobrania):

REGULAMIN KONKURSU

WNIOSEK dla młodzieżowych rad i sejmików – poglądowy

WNIOSEK dla samorządów – poglądowy

Zalacznik_nr_1_do_regulaminu – Budżet- poglądowy

Dane kontaktowe Operatora

W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Fundacją Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego (Operatora projektu) za pomocą poczty elektronicznej: fundacja.funduszmlodziezowy@gmail.com lub telefonicznie: 12 411 07 95.

Close Menu