Wakacje w mieście

W okresie letnim Fundacja organizuje półkolonie „Wakacje w mieście” dla dzieci z Krakowa i okolic. Projekt ma miejsce najczęściej w pierwszym tygodniu wakacji. Każdego dnia na dzieci czekają entuzjastycznie nastawieni wychowawcy, animatorzy i kierownik półkolonii, a także moc atrakcji.

Ze względu na sprzyjającą pogodę program półkolonii oparty jest na wycieczkach i wyjściach. Poza standardowymi punktami, jak krakowskie ZOO, czy Smok Wawelski, Fundacja przygotowuje wyjścia specjalne, jak na przykład Osada Młynarska, czy Wioski Świata.

Wakacje 2021 - informacje

Brak wolnych miejsc na turnusy letnie 2021.

RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII 2021:

  • I turnus: 28.06. – 02.07.2021 „WAKACJE Z MISTRZAMI”, czyli mistrzowska letnia zabawa (m.in. półkolonijne mistrzostwa w piłce nożne i sportach wszelakich 😉, Mistrz wynalazków i dzieł sztuki 😊, osiąganie mistrzostwa w orientacji przestrzennej i wyprawach do krain dalekich, a także mini mistrzostwa w europejskich grach i zabawach oraz teleturniejach)
  • II turnus: 23.08. – 27.08.2021 „WAKACJE Z BOHATERAMI”, czyli Każdy może zostać Bohaterem! (m.in. Bohater planety – warsztaty przyrodnicze i ekologiczne, Superbohater –  supermoc mamy w sobie!, Bohater Olimpijczyk – sportowa olimpiada półkolonijna, Superdetektyw – wycieczka, a także zabawy i gry z bohaterami bajek, książek, gier…).

W programie m.in.: zajęcia sportowe, rekreacyjne, muzyczne, taneczne, plastyczne, przyrodnicze, gry i zabawy, minimum 1 wycieczka/turnus (planowany Wyjazd do Ojcowa oraz do Lasku Wolskiego). 

Półkolonie będą odbywać się od godz. 9 do 15.

Uczestnicy: dzieci z klas I – IV szkoły podstawowej (w formularzu proszę wpisywać klasę, do której uczęszcza dziecko na dzień zapisu).

Miejsce półkolonii: Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów / w przypadku obostrzeń uniemożliwiających organizację turnusów w budynku Liceum, półkolonie odbędą się w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów/.

Jak można wesprzeć nasz projekt?
Prosimy o darowizny: 90 1020 2892 0000 5402 0148 2157, w tytule przelewu proszę wpisać „Wakacje w Mieście”. Dziękujemy! 🙂

Close Menu