Półkolonie letnie 2021 – zapisy

Półkolonie letnie 2021 – zapisy

Półkolonie letnie 2021 – zapisy

Aktualizacja na 19.03. godz. 16.00 – BRAK WOLNYCH MIEJSC NA I i II turnus półkolonii. Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego można zapisać się na listę rezerwową.

Zapraszamy do udziału w półkoloniach letnich organizowanych przez naszą Fundację.

Proponujemy 2 turnusy półkolonii:
I turnus: 28.06. – 02.07.2021 „WAKACJE Z MISTRZAMI”
II turnus: 23.08. – 27.08.2021 „WAKACJE Z BOHATERAMI”

ZAPISY tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego -> otwórz formularz

 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII:

  • I turnus: 28.06. – 02.07.2021 „WAKACJE Z MISTRZAMI”, czyli mistrzowska letnia zabawa (m.in. półkolonijne mistrzostwa w piłce nożne i sportach wszelakich 😉, Mistrz wynalazków i dzieł sztuki 😊, osiąganie mistrzostwa w orientacji przestrzennej i wyprawach do krain dalekich, a także mini mistrzostwa w europejskich grach i zabawach oraz teleturniejach)
  • II turnus: 23.08. – 27.08.2021 „WAKACJE Z BOHATERAMI”, czyli Każdy może zostać Bohaterem! (m.in. Bohater planety – warsztaty przyrodnicze i ekologiczne, Superbohater –  supermoc mamy w sobie!, Bohater Olimpijczyk – sportowa olimpiada półkolonijna, Superdetektyw – wycieczka, a także zabawy i gry z bohaterami bajek, książek, gier…).

W programie m.in.: zajęcia sportowe, rekreacyjne, muzyczne, taneczne, plastyczne, przyrodnicze, gry i zabawy, minimum 1 wycieczka/turnus (planowany Wyjazd do Ojcowa oraz do Lasku Wolskiego). 

Półkolonie będą odbywać się od godz. 9 do 15.

Uczestnicy: dzieci z klas I – IV szkoły podstawowej (w formularzu proszę wpisywać klasę, do której uczęszcza dziecko na dzień zapisu).

Miejsce półkolonii: Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów / w przypadku obostrzeń uniemożliwiających organizację turnusów w budynku Liceum, półkolonie odbędą się w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów/.

Koszt:  300 złotych  (*w przypadku trudnej sytuacji materialnej cena ustalana indywidualnie).
Zniżki dla rodzeństwa: 280 złotych / dziecko.
Kwota obejmuje: wyżywienie (napoje, II śniadanie – drożdżówka/owoc, lunch -1 danie ciepłe), opiekę kadry (1 kierownik, 3 wychowawców), ubezpieczenie, realizację programu półkolonii, zapewnienie środków ochronnych i antybakteryjnych.

Dokumenty (karta kwalifikacyjna itp.) zostaną udostępnione na stronie www Fundacji do dnia 10 maja 2021).

Organizator:
Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego
ul. Akacjowa 5, 31-466 Kraków
tel. 12 411 07 95, e-mail: fundacja.oswiatowa@gmail.com

Ważne informacje:
Półkolonie będą dostosowane do obowiązujących wytycznych sanitarno – epidemiologicznych. W przypadku wprowadzenia przepisów uniemożliwiających organizację półkolonii, Fundacja będzie zwracała wpłaconą kwotę.
– Fundacja zastrzega, że program półkolonii może ulec zmianie (na przykład ze względu na wprowadzone obostrzenia może zostać odwołana wycieczka).
– Fundacja zastrzega, że w razie ograniczenia możliwości organizacji półkolonii tylko dla dzieci z jednej szkoły, do udziału w półkolonii będą przyjmowani tylko zapisani na poszczególne turnusy uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie.
– Większość zajęć będzie realizowana na zewnątrz (w Parku przy Liceum Pijarów), oczywiście jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne.

ZAPISY

Jak zapisać dziecko na półkolonię?

  1. Wypełnić formularz on-line -> OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA.
  2. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać na e-mailowe potwierdzenie zakwalifikowania dziecka na półkolonię (do 5 dni roboczych),
  3. Wpłaty prosimy dokonać dopiero po potwierdzeniu zakwalifikowania się dziecka. W mailu zostanie przesłana szczegółowa informacja w jaki terminie dokonać wpłaty (Zaliczka w kwocie 50 złotych: na rachunek bankowy do 5 dni od otrzymanego maila z Fundacji, II wpłata: gotówkowo w pierwszym dniu półkolonii).
  4. Wszystkie dokumenty związane z udziałem dziecka w półkolonii (karta kwalifikacyjna, regulamin, załączniki) należy dostarczyć w pierwszym dniu półkolonii do godz. 9.00.

Zapisy są prowadzone do wyczerpania miejsc (lub do  18.06.), tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza zapisu na stronie fundacji.
Uwaga! W każdym turnusie weźmie udział maksymalnie 36 dzieci (liczy się data przesłania zgłoszenia za pośrednictwem formularza).

 

Dodatkowe pytania?

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt
e-mail: fundacja.oswiatowa@gmail.com (zalecany)
oraz telefoniczny 12 411 07 95.

Dodaj komentarz

Close Menu