Radosne Śniadanie Wielkanocne oraz świąteczne paczki dla potrzebujących – projekt zakończony

Radosne Śniadanie Wielkanocne oraz świąteczne paczki dla potrzebujących – projekt zakończony

W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne, a także bezpośrednio po nich, jak co roku podjęliśmy się pomocy dla osób potrzebujących, dzieci, młodzieży, rodzin oraz osób starszych.
Projekt realizowaliśmy w dwóch etapach. Pomogliśmy łącznie aż 120 osobom poprzez przygotowanie paczek żywnościowych, obejmujących m.in. tradycyjne produkty świąteczne, jak żurek z białą kiełbasą, czy ćwikłę z chrzanem, ale także słodycze, herbatę, kawę, czy owoce. Wszystkie paczki zostały rozdane indywidualnie.

Dziękujemy

Jesteśmy przekonani, że otrzymane produkty umożliwiły organizację uroczystego ucztowania w oparciu o tradycję Wielkiej Nocy w gronie najbliższej rodziny, a także przyniosły dużo radości Obdarowanym.

Dziękujemy za zaangażowanie w projekt Ojcom Pijarom i wspaniałym Wolontariuszom, realizującym poszczególne działania, a także Parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Krakowie.

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pod nazwą „Radosne Śniadanie Wielkanocne oraz świąteczne paczki dla potrzebujących”, realizowane przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego, jest współfinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Close Menu