Radosne Święta Bożego Narodzenia – I część projektu zrealizowana

Radosne Święta Bożego Narodzenia – I część projektu zrealizowana

Z radością informujemy, że I część zadania „Radosne Święta Bożego Narodzenia” została zakończona i wszystkie paczki dotarły już do Potrzebujących.

Pięknie zapakowane podarunki zawierające m.in. kawę, herbatę, słodkości, brzoskwinie, czy konserwy zostały rozdane osobom starszym i samotnym podczas Spotkania wigiljnego organizowanego we współpracy ze Wspólnotą Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów.

Cieszymy się, że przygotowane prezenty mogły zostać przekazane w sposób tak uroczysty, podczas spotkania świątecznego, które jest wydarzeniem towarzyszącym projektowi.

Duszpasterze, nauczyciele oraz uczniowie Liceum Zakonu Pijarów zadbali o wspólną modlitwę, jasełka, poczęstunek i oczywiście wspólne kolędowanie. Fundacja z kolei, przy wielkim zaangażowaniu wolontariuszy, przygotowała podarunki.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie, a także naszym gościom, którzy z radością uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu.

Galeria zdjęć:

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pod nazwą „Radosne Święta Bożego Narodzenia”, realizowane przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego, jest współfinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Close Menu