#SU-w-ak: szkolenia on-line

#SU-w-ak: szkolenia on-line

Serdecznie zapraszamy na szkolenia realizowane w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak.
W szkoleniach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie szkoły, które zapisały się do programu.

Warsztaty odbędą się w formule on-line (za pośrednictwem platformy Clickmeeting) w następujących terminach:

21.02 (wtorek) dla opiekunów samorządu uczniowskiego w godz. 09.00 – 12.00
(Tematyka szkolenia: Przygotowanie i realizacja projektów samorządowych w ramach Programu #SU-w-ak oraz rola opiekuna samorządu uczniowskiego w trakcie realizacji projektów).

22.02 (środa) dla uczniów w godz. 9.00 – 12.00
(Tematyka szkolenia: Przygotowanie i realizacja projektów samorządowych w ramach Programu #SU-w-ak oraz rola samorządu uczniowskiego w szkole).

Zapisy na szkolenia

W celu zapisania konkretnych osób na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza on-line najpóźniej do 17.02: https://forms.gle/Rn2dY3aoTtWeAtJYA

Dane do logowania zostaną rozesłane 20.02 (poniedziałek) na wskazane przez Państwa w formularzu rejestracyjnym adresy e-mail, za pośrednictwem platformy ClickMeeting oraz przez koordynatora programu #SU-w-ak.

Jeśli chcielibyście Państwo wydelegować większą liczbę nauczycieli czy uczniów na szkolenie prosimy o informację mailową: fundacja.mlodziez@gmail.com.

Przypominamy, że na podstawie podpisanej Deklaracji Uczestnictwa oraz Regulaminu Programu, szkoły zapisane do programu #SU-w-ak są zobowiązane do udziału w warsztatach oraz wydelegowania na nie: minimum 1 nauczyciela (opiekuna) oraz minimum 1 ucznia – członka organów samorządowych (ze względu na możliwości platformy Clickmeeting możecie Państwo wydelegować 2 uczniów) / nie dotyczy szkół, które brały udział w warsztatach w październiku/.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
e-mail: fundacja.mlodziez@gmail.com, tel. 12 411 07 95.

Dodaj komentarz

Close Menu