#SU-w-ak: wyniki I konkursu dotacyjnego dla szkół podstawowych

#SU-w-ak: wyniki I konkursu dotacyjnego dla szkół podstawowych

Przedstawiamy wyniki I edycji konkursu dotacyjnego dla szkół podstawowych w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak.

WYNIKI I EDYCJI dla szkół podstawowych – POBIERZ

W tej edycji udało nam się dofinansować 9 projektów samorządowych, na łączną kwotę 16 500,00 zł.

W trakcie oceny braliśmy pod uwagę sumę uzyskanych przez szkołę punktów w trakcie oceny przez każdego z 3 ekspertów.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie i udział w konkursie dotacyjnym. Zachęcamy do udziału w II edycji konkursu dotacyjnego dla szkół podstawowych, która będzie organizowana od 29 stycznia 09 lutego 2024 roku.

Informacje dla szkół, które otrzymały dotację

Szkoły, które otrzymały dotację prosimy o przesłanie najpóźniej do dnia 22.11.2023r. drogą e-mailową (na adres fundacja.mlodziez@gmail.com) – wpisując w tytule wiadomość nazwę szkoły i projektu następujących informacji:

1- potwierdzenie, iż podejmują się realizacji projektu samorządowego (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail)- o ile się Państwo podejmujecie – jeśli nie również proszę o taką informację drogą mailową;

2- danych potrzebnych do sporządzenia Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego tj. pełna nazwa szkoły, adres, numer REGON, nazwisko i imię dyrektora lub wicedyrektora szkoły (wraz z pełnioną funkcją);

3- aktualizacji harmonogramu działań, kosztorysu lub terminu realizacji projektu (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail o ile zachodzi taka potrzeba lub została Państwu przyznana mniejsza kwota dotacji);

na tej podstawie możliwe będzie przygotowanie Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego, które wyślemy Państwu najpóźniej do 24.11.2023r. wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kwestii finansowych i merytorycznych związanych z realizacją projektu.

UWAGA: dopiero po podpisaniu Porozumienia możecie Państwo przystąpić do wydatkowania przyznanych środków.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu e-mailowego: fundacja.mlodziez@gmail.com lub telefonicznego: 12 411 07 95/ 784 043 896.

Dodaj komentarz

Close Menu