#Su-w-ak: wyniki IV edycji konkursu dotacyjnego

#Su-w-ak: wyniki IV edycji konkursu dotacyjnego

Przedstawiamy wyniki IV edycji konkursu dotacyjnego w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak.

WYNIKI IV EDYCJI – POBIERZ

W tej edycji udało nam się dofinansować 10 projektów samorządowych, na łączną kwotę 16 020 zł.

W trakcie oceny braliśmy pod uwagę sumę uzyskanych przez szkołę punktów w trakcie oceny przez każdego z 3 ekspertów.
Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie i udział w konkursie dotacyjnym. Zachęcamy do udziału w V edycji konkursu dotacyjnego, która będzie organizowana od 27 marca do 13 kwietnia 2023 roku.

Informacje dla szkół, które otrzymały dotację:

Szkoły, które otrzymały dotację prosimy o przesłanie najpóźniej do dnia 22.03.2023r drogą e-mailową (na adres fundacja.mlodziez@gmail.com)- wpisując w tytule wiadomość nazwę szkoły i projektu :

1- potwierdzenie, iż podejmują się realizacji projektu samorządowego (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail)- o ile się Państwo podejmujecie- jeśli nie również prosimy o taką informację drogą mailową;

2- danych potrzebnych do sporządzenia Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego tj. pełna nazwa szkoły, adres, numery NIP i REGON, nazwisko i imię dyrektora lub wicedyrektora szkoły (wraz z pełnioną funkcją);

3- aktualizacji harmonogramu działań, kosztorysu lub terminu realizacji projektu (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail o ile zachodzi taka potrzeba) – na tej podstawie możliwe będzie przygotowanie Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego, które wyślemy Państwu najpóźniej do 23.03.2023r. wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kwestii finansowych i merytorycznych związanych z realizacją projektu.

UWAGA: dopiero po podpisaniu Porozumienia możecie Państwo przystąpić do realizacji Waszych projektów.

Dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu:
tel. 12 411 07 95,
kom. 784 043 896
e-mail fundacja.mlodziez@gmail.com

Dodaj komentarz

Close Menu