#Su-w-ak: Zakończono nabór do V edycji konkursu dotacyjnego fundacja Marzec 15, 2021 Uncategorized 0 Komentarzy #Su-w-ak: Zakończono nabór do V edycji konkursu dotacyjnego 12 marca zakończyła się V edycja konkursu dotacyjnego w ramach programu #SU-w-ak.Samorządy Uczniowskie złożyły do oceny 22 wnioski. Dziękujemy za wszystkie pomysły 🙂Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej do 19 marca 2021r. Może ci się spodobać również #Su-w-ak: II konkurs dotacyjny dla szkół ponadpodstawowych Styczeń 15, 2024 Mikołajowa Paczka dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci Grudzień 5, 2022 #Su-w-ak: konsultacje on line w styczniu i lutym Styczeń 12, 2024 Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.