Kolonia „Wakacje z Przygodami” za nami :)

Kolonia „Wakacje z Przygodami” za nami :)

Za nami wyjątkowa i pełna wrażeń kolonia „Wakacje z Przygodami”. W dniach od 26 czerwca do 2 lipca dzieci przebywały w Zakrzowie.

Uczestnicy, rozpoczęli kolonię wycieczką do Parku Rozrywki w Inwałdzie, gdzie zwiedzili Warownię, zrobili sznur, sprawdzili czy mają siłę rozgrzać żelazo, pływali na tratwach, zwiedzili Park Miniatur i bujali się na ogromnej huśtawce. We wtorek dzieci korzystały z otoczenia ośrodka i wyruszyły na spacer leśnymi drogami. Przyjemny cień drzew i lekki wiatr były motywacją do odkrywania tajemnic i sekretów otaczającego nas lasu. Środowe przedpołudnie grupy spędziły w Wadowicach, gdzie zwiedzały muzeum – dom Jana Pawła II, oglądały miasto z wagonika ciuchci wycieczkowej i oczywiście zjadły pyszne kremówki 🙂 W czwartek uczestnicy testowali zbudowane latawce – okazało się, że są całkiem dobrymi inżynierami 🙂 a także prezentowali swoje najlepsze umiejętności podczas spotkania „MamTalent”. Piątek to wycieczka nad jezioro Mucharskie, rejs statkiem Róża Wiatrów i spacer wokół jeziora. Dzieci mogły cieszyć się pięknymi widokami i przyglądać się otaczającej ich przyrodzie. Wieczorem odbyła się nasza mała gala zakończenia Kolonii z Przygodami.

Wakacyjna, upalna pogoda sprzyjała również kąpielom w basenie. Nie zabrakło również czasu na gry planszowe, zajęcia sportowe i rekreacyjne. O. Radek zadbał, by dzieci uczestniczyły w codziennej Eucharystii.

Dziękujemy bardzo wszystkim Uczestnikom, wspaniałej i zgranej Kadrze: o. Radkowi oraz Pani Kasi i Pani Wiktorii.

Projekt był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Dodaj komentarz

Close Menu