Mikołajkowa zbiórka dla MHD

Mikołajkowa zbiórka dla MHD

Już kolejny raz wspólnie z Liceum Ogólnokształcącym Zakonu Pijarów w Krakowie prowadzimy zbiórkę dla Podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Zapraszamy do dołączenia!

Szczegóły zbiórki

Na czym polega akcja?
Każda z klas otrzyma listę rzeczy do kupienia oraz listę rzeczy dodatkowych.
Paczki zostaną przekazane pracownikom MHD na początku grudnia. Trafią one do osób przez Nas obdarowywanych dzięki pielęgniarkom i lekarzom czyli osobom, które na co dzień z nimi współpracują.

Najważniejsze wskazówki dotyczące paczek i zbiórki:
1)Zapakujcie prezenty w torebkę prezentową lub karton (uwaga: prosimy nie zaklejać torebek i nie pakować prezentu w zamknięte paczki, pudełka itp.)
2)Przynieście prezent do Fundacji (s. 105) podczas przerwy o 13.20, będziemy na Was czekać w następujących terminach: 23.11, 27.11, 28.11, 01.12. i 04.12. 2023 r.
3)Załączcie do paczki, kartkę świąteczną dla podopiecznych MHD.
4) Zabawki powinny być dopasowane do wieku 3-5 lat. Prosimy bardzo żeby to były zabawki świecące, grające o różnych strukturach w dotyku aby móc dzieci nim stymulować wzrok słuch i inne zmysły u dziecka.
5)Podarowane rzeczy powinny być nowe i zapakowane oryginalnie.
6)W razie pytań, czy też wątpliwości zapraszamy do Fundacji s. 105.

Jeżeli chcielibyście bardziej wesprzeć MHD, to zachęcamy do włączenie się w organizowaną przez nich zbiórkę świąteczną. Więcej informacji: https://mhd.org.pl/mikolaje-poszukiwani/

Wszystkie rzeczy w ramach zbiórki (w tym też te dodatkowe) należy przynieść w wyżej wymienionych terminach do Biura Fundacji – zbiórka mikołajkowa kończy się 04.12.2023 roku.

Dziękujemy za wspólne działanie!

Dodaj komentarz

Close Menu