Młodzież działa lokalnie

Młodzież działa lokalnie

Fundacja Oświatowa zaprasza młodych ludzi w wieku 13-20 lat, zamieszkujących w Krakowie, do udziału w projekcie „Młodzi krakowianie działają lokalnie”, który jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków.
Dzięki udziałowi w projekcie młodzież weźmie udział w warsztatach oraz otrzyma 2000,00 zł na realizację własnych projektów społecznych.
ZAPISY DO PROJEKTU: formularz zgłoszeniowy
Zgłoszenia do 18 października lub wyczerpania miejsc.

Projekt skierowany jest do 60 mieszkańców miasta Krakowa, w wieku 13-20 lat z co najmniej 10 krakowskich szkół. Mogą to być np. zespoły lub grupy młodzieżowe tj. szkolne koła wolontariatu.

Celem głównym projektu jest popularyzowane realizacji projektów społecznych przez młodzież, a także propagowanie aktywności społecznej w zaangażowania w życie miasta Krakowa i społeczności lokalnej.

Młodzi ludzie będą mogli w jego ramach realizować własne projekty społeczne (w sumie 12), na które każda grupa otrzyma dotację w kwocie 2 000 zł.

W trakcie realizacji projektu młodzi krakowianie, będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedzą się jak przygotować, zrealizować i rozliczyć projekt społeczny. Ponadto zapewnione im zostanie wsparcie w postaci konsultacji na etapie konstruowania projektu oraz jego realizacji.

Zgłoszenia można wysyłać do 18 października 2019 roku poprzez formularz elektroniczny:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Beata Nosek
tel. 784 043 896
e-mail:
fundacja.mlodziez@gmail.com
fundacja.nosek@gmail.com

DOKUMENTY PROJEKTOWE (prosimy o wydrukowanie i przyniesienie do biura fundacji po potwierdzeniu zakwalifikowania do projektu):
Regulamin
Klauzula RODO
Deklaracja uczestnictwa

Dodaj komentarz

Close Menu