Oferta pracy w projekcie

W związku z realizacją nowego projektu „Młodzi samorządowcy w akcji!” poszukujemy pracownika na stanowisko: Obsługa administracyjna zadania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– koordynacja działań bieżących związanych z projektem,
– współpraca z organizacjami młodzieżowymi podczas realizacji projektów dotacyjnych,
– wsparcie księgowej,
– współpraca z podwykonawcami,
– wsparcie ekspertów i osób prowadzących warsztaty i szkolenia,
– działania związane z promocją projektu,
– zakup materiałów.

NASZE WYMAGANIA:
– wykształcenie minimum średnie,
– doświadczenie w administracji projektów NGO,
– bardzo dobra znajomość programów MS Office,
– wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, systematyczność.

OFERUJEMY:
– umowę zlecenie na okres 27 miesięcy,
– wynagrodzenie: 2000 zł brutto/miesiąc,
– dobrą atmosferę,
– możliwość rozwoju w zakresie koordynowania i administrowania projektów dot. samorządności.

APLIKOWANIE:
CV prosimy przesyłać drogą mailową na adres fundacja.oswiatowa@gmail.com, do dnia 03.06.2024 r. w tytule maila wpisując “Rekrutacja”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, oraz przechowywania dokumentów aplikacyjnych w okresie obecnej oraz dla potrzeb przyszłych prowadzonych przez Fundację Oświatową rekrutacji”.

zdjęcie: pixabay