PRACA DLA TRENERÓW / PROWADZĄCYCH WARSZTATY

Poszukujemy trenerów do prowadzenia warsztatów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Szkolne Kluby Wolontariatu w akcji”.

Głównym celem projektu jest tworzenie i rozwój Szkolnych Klubów Wolontariatu.
Projekt jest skierowany do małopolskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które:
– prowadzą Szkolne Kluby Wolontariatu i chcą je rozwijać;
– chcą założyć Szkolny Klub Wolontariatu.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, jego realizatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego.

Więcej informacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– przeprowadzenie 12 godzin szkoleniowych warsztatów on-line (w blokach: 6h dla uczniów, 6h dla nauczycieli) oraz przygotowanie materiałów szkoleniowych.

Tematyka warsztatów dla nauczycieli:
-Wprowadzenie do projektu oraz omówienie regulaminu.
-Logika projektowa.
-Wniosek dotacyjny.
-Sprawozdanie.
-Szkolne Kluby Wolontariatu- kwestie formalno-prawne.
-Rola opiekuna szkolnego klubu wolontariatu.
-Dobre praktyki i pytania.

Tematyka warsztatów dla uczniów:
– Wprowadzenie do projektu oraz omówienie regulaminu.
– Logika projektowa.
– Wniosek dotacyjny.
– Sprawozdanie.

Szkolne Kluby Wolontariatu- kwestie formalno-prawne.
Działalność szkolnego klubu wolontariatu w szkole.
Dobre praktyki i pytania.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Termin realizacji zlecenia: 20.09 – 30.10.2021r.

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe;
– doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą;
– doświadczenie we współpracy ze szkołami;
– doświadczenie w zakresie realizacji projektów o charakterze społecznym lub kulturalnym
– mile widziane referencje.

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z informacją o dyspozycyjności i preferowanych dniach oraz godzinach pracy na adres e-mail: fundacja.szkoly@gmail.com do dnia 10.09.2021r.