#Su-w-ak: wyniki II edycji konkursu dotacyjnego

#Su-w-ak: wyniki II edycji konkursu dotacyjnego

#Su-w-ak: wyniki II edycji konkursu dotacyjnego

Informujemy, że zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu dotacyjnego w roku szkolnym 2021 / 2022 w ramach programu #SU-w-ak (Samorząd Uczniowski w akcji).

W tej edycji udało nam się dofinansować 10 projektów samorządowych, w tym 9 na rok 2021 na łączną kwotę 12 295 zł i 1 na rok 2022 na kwotę 2000zł.

Sprawdź które szkoły otrzymały dotację w tej edycji:

WYNIKI II edycji #SU-w-ak – pobierz

Samorząd Uczniowski otrzymał dotację - co teraz?

Szkoły, które otrzymały dotację prosimy o przesłanie najpóźniej do dnia 29.11.2021r. drogą e-mailową (na adres fundacja.mlodziez@gmail.com)- wpisując w tytule wiadomość nazwę szkoły i projektu, następujących informacji:

1- potwierdzenie, iż podejmują się realizacji projektu samorządowego (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail)- o ile się Państwo podejmujecie- jeśli nie również prosimy o taką informację drogą mailową;

2- danych potrzebnych do sporządzenia Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego tj. pełna nazwa szkoły, adres, numery NIP i REGON, nazwisko i imię dyrektora lub wicedyrektora szkoły (wraz z pełnioną funkcją);

3- aktualizacji harmonogramu działań, kosztorysu lub terminu realizacji projektu jeśli zachodzi taka potrzeba (wystarczy wpisanie tej informacji w treść wiadomości e-mail);

Na tej podstawie możliwe będzie przygotowanie Porozumienia o realizacji projektu dotacyjnego, które wyślemy Państwu najpóźniej do 02.12.2021r. wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kwestii finansowych i merytorycznych związanych z realizacją projektu.

UWAGA : dopiero po podpisaniu Porozumienia możecie Państwo przystąpić do realizacji Waszych projektów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu: tel. 12 411 07 95, e-mail: fundacja.mlodziez@gmail.com

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie i udział w konkursie dotacyjnym i zachęcamy do udziału w III edycji konkursu dotacyjnego, która będzie organizowana od 1 do 11 lutego 2022 roku.

Dodaj komentarz

Close Menu