Szkolenia on-line w ramach Programu #SU-w-ak

Szkolenia on-line w ramach Programu #SU-w-ak

Zapraszamy na szkolenia realizowane w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak.

Szkolenia odbędą się w formule on-line (za pośrednictwem platformy Clickmeeting) w następujących terminach:
11.10 (wtorek) dla opiekunów samorządu uczniowskiego w godz. 09.00 – 12.00
(Tematyka szkolenia: Przygotowanie i realizacja projektów samorządowych w ramach Programu #SU-w-ak oraz rola opiekuna samorządu uczniowskiego w realizacji projektów młodzieżowych).
12.10 (środa) dla uczniów w godz. 9.00 – 12.00
(Tematyka szkolenia: Przygotowanie i realizacja projektów samorządowych w ramach Programu #SU-w-ak oraz rola samorządu uczniowskiego w szkole).

Więcej informacji

Przypominamy, że szkoły, które zgłosiły się do programu #SU-w-ak są zobowiązane do wydelegowania na szkolenia: -11.10. minimum 1 nauczyciela (opiekuna) oraz -12.10. minimum 1 ucznia-członka organów samorządowych (maksymalnie 2 uczniów). Prosimy jedynie o podanie danych uczestników szkolenia poprzez formularz on-line do 10.10. do godz. 12.00:  https://forms.gle/7QBVbUB5jijUAHPe9
Dane do logowania zostaną rozesłane 10.10 (poniedziałek) na wskazane przez Państwa w formularzu rejestracyjnym adresy e-mail.

Jeśli jeszcze nie zgłosiliście swojej szkoły do Programu #SU-w-ak macie czas już tylko do 7 października. Formularz zgłoszeniowy do Programu: https://forms.gle/KSHYYeDuvCipqKQU8

Więcej informacji o #SU-w-aku: https://oswiatowa.pijarzy.pl/nowa-edycja-programu-su-w-ak-rekrutacja/

Dodaj komentarz

Close Menu